תחבורה ציבורית

רב-קו

רב קו – הינו כרטיס אלקטרוני חכם בעל שבב זיכרון. כרטיס זה מהווה אמצעי תשלום לנסיעה בתחבורה ציבורית בארץ וברכבת ישראל.

הנפקת כרטיס רב-קו:

ניתן להנפיק כרטיס רב-קו אישי בעמדת "על-הקו" במשרדי אגף תחבורה ציבורית גולן, אזור התעשייה קצרין, מתחם קסם הגולן.
להנפקה/שחזור יש להצטייד בתעודת זהות או ספח ת.ז של אחד ההורים עבור קטין. אם הינך זכאי להנחה יש להצטייד באישורים הרלוונטיים.  מטעמי הגנת הפרט התמונות לא נשמרות במערכת, יבוצע צילום במקום. 

 

שעות הפעילות:
ימים א-ה 08:00-13:00  14:00-16:30

טלפון לבירורים 04-6851011.

עלות:
כרטיס אישי ראשון ללא עלות, כרטיס אישי שני ואילך 10 ₪

תוקף:
תוקף כרטיס הרב-קו הינו 8 שנים מיום הנפקתו.

חוזה:
אמצעי תשלום ייחודי לכל מפעיל, קיימים מספר חוזים הניתנים לשימוש אצל מספר מפעילים במקביל. דוגמא לחוזים הניתנים לטעינה: חופשי יומי, חופשי חודשי וכדומה ניתנים לשימוש אצל מספר מפעילים במקביל (בעקבות הרפורמה במרץ 2016 אפשר לרכוש חופשי חודשי ברוב אזורי הארץ סביב ערים גדולות וכן בגולן).

ערך צבור:
מאפשר הטענה של סכום כסף 30,50,100 ₪ או כל צרוף של סכומים אלו ומאפשר נסיעה בכל קוד מחיר.

קיימים שלושה סוגי רב קו:

פרסונלי – נאסף מידע אישי הכולל: ת.ז, שם + משפחה, כתובת מגורים, תאריך לידה, תמונה, ופרופיל (סטודנט, ותיק, נוער, זכאי וכדומה). בעל כרטיס הרב-קו זכאי להנחות בתחבורה הציבורית בהתאם לזכאותו. במקרה של אובדן או השחתה יש ביטוח על החוזים הטעונים ברב-קו, ובעת הנפקת רב-קו חילופי ישוחזרו כל החוזים שהיו בכרטיס הישן. עלות הנפקת רב-קו ראשון- חינם, רב קו שני ואילך – 10 ₪.

חצי אנונימי – נאסף מידע אישי הכולל: 4 ספרות אחרונות של ת.ז, תמונה, פרופיל. בעל כרטיס הרב-קו זכאי להנחות בתחבורה הציבורית בהתאם לזכאותו. במקרה של אובדן או השחתה אין ביטוח על החוזים הטעונים ברב-קו, ובעת הנפקת רב-קו חדש לא ניתן לבצע שיחזור חוזים מהכרטיס הישן. עלות הנפקת רב-קו חצי אנונימי הינה 5 ₪.

אנונימי – לא נאסף מידע אישי כלל. בעל כרטיס הרב-קו זכאי להנחת בסיס של 20% בלבד בתחבורה הציבורית. במקרה של אובדן או השחתה אין ביטוח על החוזים הטעונים ברב-קו, ובעת הנפקת רב-קו חדש לא ניתן לבצע שיחזור חוזים מהכרטיס הישן. עלות הנפקה רב-קו אנונימי הינה 5 ₪.